Körüklü Tente Sistemleri

Garden Tente » Hizmetlerimiz » Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü tenteler, evinize stil ve sofistike bir dokunuş katmanın mükemmel bir yoludur. Kurulumu kolaydır ve herhangi bir pencere, kapı veya verandayı kaplamak için kullanılabilir. Tenteler, yıllarca sürecek yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Körüklü tenteler şık tasarımı ile evinize değer katacak.

Sıcak yaz aylarında alanınızı serin ve rahat tutmanın bir yolunu arıyorsanız, Körüklü Tente’den başkasını aramayın. Bu yenilikçi ürün, güneşin zararlı ışınlarından gölge ve koruma sağlarken, aynı zamanda eşyaları serin tutmak için havalandırmaya da izin verir. Tente gerektiğinde açılıp kapatılabilir, böylece dış mekanın keyfini endişe duymadan çıkarabilirsiniz.

Körüklü Tentenin Faydaları

Körüklü tenteler, kurulması ve sökülmesi kolaydır ve güneşten, yağmurdan iyi koruma sağlarlar. Körüklü tentelerin diğer faydalarından bazıları şunlardır:

  1. Körüklü tenteler hemen hemen her tür ev veya iş yerine uyum sağlar.
  2. UV ışınları da dahil olmak üzere elementlere karşı iyi koruma sağlarlar.
  3. Körüklü tenteler, diğer tente türlerine kıyasla nispeten ucuzdur.
  4. Kurulumu ve sökülmesi kolaydır.

Körüklü Tente Çeşitleri

Üç ana tip körüklü tente vardır: manuel, elektrikli ve motorlu. Manuel tenteler en temel tiptir ve elle çalıştırılır. Elektrikli tenteler elektrikle çalışır ve bir düğmeye basarak açılıp kapatılabilir. Motorlu tenteler en pahalı tiptir ancak uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabildikleri için en büyük rahatlığı sunarlar.

Giyotin cam, kış bahçesi, cam balkon, sürme cam, katlanır cam, akıllı çatı, otopark kapama, biyo­klimatik pergola, pergola, oval pergola, mafsallı tente, körüklü tente, kasetli tente, karpuz tente, wintente, zip perde, şemsiye çözümleri için doğru yerdesiniz.

Uygun fiyatlarımız, profesyonel işçiliğimiz, hızlı teslimatımız ve birinci sınıf malzemelerimizle hayalinizdeki ürünü gerçeğe dönüştürmek için sizlere bir telefon kadar yakınız.